Dreamwall
Dreamwall

Siz Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim

Dreamwall’un alanında uzman grafiker ve stilistleri tarafından hazırlanmış kataloglarında ihtiyaçlarınıza göre, özenle seçilmiş, binlerce desen ve poster seçeneklerini bulabilir; bu seçeneklerle on binlerce kombin oluşturabilirsiniz. Ancak Dreamwall size çok daha fazlasını taahhüt ediyor.

Dreamwall hayal ettiğiniz her görseli gerçeğe dönüştüren eşsiz bir duvar kaplama ürünüdür.

Hayal gücü sınırsızdır!

Dreamwall ailesi olarak size sınırsızlığı sunmaktan gurur duyuyoruz.

Mimarsınız, müteahhitsiniz ya da reklam ajansınız var. Projelerinizde hayalinizi sınırsızca hayata geçirebilen bir duvar kaplama ürünü sizce de harika olmaz mı?

İş insanısınız ya da ev hanımı farketmez,

Hayal edin! Kendi yaptığınız bir desen ya da tasarımı duvarınızda görmek keyif vermez mi? İnternetten seçebileceğiniz milyonlarca desenden ya da fotoğraftan biri niye duvarınızda olmasın? Peki, çocuğunuzun en sevdiği kahraman güzel bir hediye olmaz mı? Ya da firmanızın logosunun bulunduğu bir tasarım hayallerinizi süslemez mi?

Siz hayal edin biz gerçekleştirelim…

Sonsuz Renk ve Desen

Kataloglara bağlı kalmaksızın kendi tasarımlarınızı, çektiğiniz fotoğraflarınızı ya da internet üzerinden bulabileceğiniz milyonlarca görselden size uygun olanlarını seçebilir ve seçtiğiniz deseni kısa zamanda duvarlarınızda görebilirsiniz.

Isı Yalıtımı

BUTEKOM ve AR-GE Merkezi laboratuvarları tarafından yapılan testler sonucunda Dreamwall’un %23 ısı yalıtımı özelliğine sahip olduğu tescillenmiştir.

Tasarruf dostu Dreamwall’la hayalleriniz sıcacık kalacak.

Ses Yalıtımı

Dreamwall’un %25 ses yalıtımı özelliğine sahip olduğu BUTEKOM ve AR-GE Merkezi laboratuvarları tarafından yapılan testler sonucunda tescillenmiştir.

Dreamwall’un eşsiz formülü sayesinde sessizliğin ve huzurun tadını çıkarın.

Uygulama Kolaylığı

Dreamwall, özel yapısı sayesinde, yapı-dekorasyon sektöründe yer alan duvar kaplama ürünlerinin tamamından daha kolay uygulanabilir özelliğe sahiptir. Duvarla bütünleşen yapısı, kiriş ve benzeri yerlerdeki uyumu eşsizdir. Dreamwall’u uygularken her satış noktasından temin edebileceğiniz duvar kağıdı yapıştırıcısı ve falçata haricinde başka hiçbir araca ihtiyaç duymazsınız.

Nanoteknoloji

Teknolojinin en güncel hali olan Nanoteknolojinin tüm imkânları kullanılarak üretilen Dreamwall hiçbir eksik bırakmaksızın, hayallerinizi duvarlarınıza taşımaya ve sektörünün lideri olmaya devam ediyor.

Sağlık Dostudur

CE belgeli Dreamwall’un ürün içeriğinde insan sağlığına zararlı bir madde bulunmamaktadır.

BUTEKOM VE AR-GE Merkezi laboratuvarları tarafından yapılan ‘formeldehit testi’ sonucunda Dreamwall’un kanserojen madde barındırmadığı tespit edilmiş, sağlık dostu olduğu onaylanmıştır.

Nefes Alır

Duvarlarınızın nefes almasının, insan sağlığına olumlu etkisinin olduğunu ve duvar ömrünü uzattığını biliyor muydunuz?

Dreamwall, özel formülü sayesinde duvarlarınıza nefes aldırarak, rutubet ve neme karşı yüksek oranda koruma sağlar.

Tek Parça

Dreamwall, ek yerlerini kapatma ve desenleri birbirleriyle denk getirme zahmetine son veren tek parça halinde üretilebilme özelliğiyle yapı dekorasyon sektörünün öncüsü olmaya devam ediyor.

Özellikle tek duvar uygulamalarında tercih edilen dreamwall’la zerafetinizi duvarlarınıza zahmetsizce yansıtabileceksiniz.

Silinebilir

Eşsiz formülü sayesinde, Çamaşır suyu vb. ağartıcı kimyasallar hariç, sabun, deterjan ve hertürlü temizlik malzemesiyle Dreamwall’u rahatça silebilirsiniz. Bu temizleme işleminde Dreamwall hiçbir şekilde yıpranmaz ve renkleri solmaz.

Dreamwall’la hayalleriniz tertemiz kalacak!

Yırtılmaz

Dreamwall, özel formülü sayesinde aldığı darbelere karşı  yüksek dayanıklılığa sahiptir ve yırtılmaz özelliğiyle rakipsizdir.

Biliyoruz!

Yıpranan, yırtılan, aldığı darbe neticesinde deforme olan duvar kâğıtlarından sıkıldınız. Biliyoruz eşyalarınızı taşırken en ufak bir çarpma bile duvar kâğıdınıza hasar veriyor.

Dreamwall, katmansız yapısıyla darbelerden hasar görmez ve eşsiz formülü sayesinde yırtılmaz.

Hayalleriniz ve emeğiniz Dreamwall’la güvence altında!

3D Özelliği

Dreamwall seçimlerinizi veya tasarımlarınızı hayal ettiğiniz gibi üç boyutlu olarak duvarlarınıza taşıyan eşsiz bir üründür.

Kendin Yap

Yırtılmaz özelliği, tek parça seçeneği ve duvarla bütünleşen yapısı sayesinde Dreamwall’u herhangi bir deneyim gerekmeksizin, duvarınıza rahatça uygulayabilirsiniz.

Kadifemsi Yüzey

Dreamwall doğal görünümünün yanında, kadifemsi yüzeyiyle şıklık ve zarafeti bir araya getiriyor.

Hasarsız Taşıma

Duvarınıza ve Dreamwall’a zarar vermeden ‘hasarsız taşıma’ özelliği sayesinde rakipsiz olmaya devam ediyoruz. Yeni bir ev mi aldınız? İş yerinizi taşımaya mı karar verdiniz? Dreamwall, gittiğiniz her yerde size eşlik edebilsin diye hasarsız sökülüp tekrar uygulanabilir şekilde tasarlandı.

Yüzeyine püskürtülecek suyla rahatça sökün ve yeni duvarınıza uygulayın!

Dreamwall’la hayalleriniz sizlerle…

Her Yüzeye Uyumlu

Dreamwall pürüzlü yüzey, pürüzsüz yüzey ayırımı yapmaksızın her duvara uygulanabilir eşsiz bir özelliğe sahiptir.

Mimar ve müteahhitlerin ilgisini çeken bu özelliği sayesinde kaba sıva (mastar) sonrası, boya gerekmeksizin Dreamwall uygulanabilmektedir

Kusursuz bir seçim için Dreamwall’u tercih edin…

اختر Dreamwall لحلمك القادم.

اتصل بنا
+90 224 361 55 56