Dreamwall Duvar Kumaşı

Duvar Kağıtları

Kesinlikle yırtılmaz. Çoğu kolayca yırtılır.
Kesinlikle yüzey ayrımı yapmaz. Saten, alçı, gerekmeden sıva sonrasında dahi uygulanabilir. Çoğu için pürüzsüz yüzey gerekir.
Nefes alır. Sağlıklıdır. Nefes Almaz. Sağlıksızdır.
Uygulaması kolaydır. Nefes aldığı için hava kabarcığı oluşturmaz, yırtılmadığı için de zorlanmadan uygulanır. Uygulaması zordur! Uygulama esnasında yırtılabilir, hava kabarcığı oluşturur.
Kataloglarımızda 10.000’den fazla kombin oluşturabilirsiniz. Ancak kataloglara bağlı kalmaksızın gönlünüzce çizim yaptırabilir ya da çözünürlüğü yüksek dilediğiniz fotoğrafı ürettirebilirsiniz. Desen seçenekleri 30 – 40 desenden oluşan kataloglarla sınırlıdır.
Duvar ölçüsüne göre tek parça halinde üretilebilir. Çoğunda tek parça üretim yoktur.
Ürüne ve duvara zarar vemeden kolayca sökebilirsiniz. Hatta söktüğünüz Dreamwall’u başka bir duvara tekrar uygulayabilirsiniz. Kolay sökülmez! Spatulayla duvarı kazıyarak sökebilirsiniz. Bu işlem için ekstra ödeme yapmak zorunda kalırsınız. Ayrıca duvarınız zarar görür.
Tek katmanlıdır. Darbe, tırnak atmak gibi şeyler zarar veremez. Çoğu birkaç katmandan oluşur ve eşya çarpması, evcil hayvanların pati atması hatta minik yavrularımızın tırnaklaması bile üst katmana zarar verir ve alt katmandaki beyazlık görülür.
Hava alması sebebiyle, ısı değişimlerinde rutubete neden olmaz. Terleme yapmaz. Terleme yapar!
Ağartıcı ürünler hariç her türlü temizlik ürünleriyle kalkma, kabarma, yırtılma olmadan kolaylıkla silinebilir. Temizliği kısıtlıdır. Sadece kuru bir bezle silinebilir. Silerken aşınabilir, yırtılabilir.
Kadifemsi dokusu şıklık ve zarafeti bir araya getirir. Çoğunun dokusu yapaydır.
“Kendin Yap” Usta gerektirmeden kendiniz uygulayabilirsiniz. Duvar kağıdını uygulamak için kesinlikle deneyimli bir uygulamacı, usta bulmak gerekir.
%23 ısı, %25 ses yalıtımı yapar. Çoğunda ısı ve ses yalıtımı katkısı yoktur.

اختر Dreamwall لحلمك القادم.

اتصل بنا
+90 224 361 55 56