Dreamwall’u Kimler Tercih Eder?

Mimarların Tercihi

Milyonlarca desen seçeneğinin yanında kendi çizim ve tasarımlarını duvara, ahşaba hatta cam yüzeylere uygulama imkanı bulan mimarların yeni tercihi Dreamwall, sağlam yapısı, uygulandığı alana zarafet katan kadifemsi dokusu ile göz dolduruyor.

Girişimcilerin Tercihi

Kalite belgeleri ve patentli markasıyla girişimcilere güven veren Dreamwall, yüksek yatırım maliyetleri gerektirmeden satış temsilcisi olabilme imkanı vererek, girişimcileri memnun etmeye devam ediyor.

Müteahhitlerin Tercihi

Sıva sonrasında pürüzlü yüzeylere de uygulanabilen, projelere özel ölçülerde ve metrajlarda üretilebilen Dreamwall, müteahhitlere kaliteyi ve konforu ekonomik şartlarda sunabilme imkanı veriyor.

Eğitim Kurumlarının Tercihi

Öğrencilerin okula gitmeye can atacağı 3 boyutlu duvarlar Dreamwall ile hayal olmaktan çıktı.

İşletme Sahiplerinin Tercihi s

Tek parça halinde üretilebilen Dreamwall, sınırsız desen seçeneği sayesinde cafe, otel, restoran gibi işletmelerin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

Ahşap zemin üzerine kolayca uygulanan Dreamwall’u tercih eden mobilyacılar, kapı, dolap ve yatak başlarının artık daha gösterişli ve kaliteli olacağını belirtiyor.

Reklam Ajanslarının Tercihi

Dreamwall’un folyo malzemelere göre çok daha kolay uygulanabilmesi, doğal bir görünüm sağlaması ve hesaplı olması ayrıca vinilden de daha hafif ve sağlam olması reklam ajanslarının ilgisini çekmeye devam ediyor.

Ev Hanımlarının Tercihi

Dreamwall’un desen seçenekleri ve kadifemsi dokusu evlere zarafet katarken dayanıklı yapısı ve silinebiliyor olması kullanım konforu sağlıyor.

Romantiklerin Tercihi

Dreamwall sayesinde sevdiklerinin fotoğrafını duvarlara kaplamak isteyen romantikler için sürpriz yapmak artık çok daha kolay.

Duvar Ustalarının Tercihi

Dreamwall uygulaması yaparken duvar kağıdı uygulamasında kullanılan araç gereçler haricinde herhangi bir materyale ihtiyaç olmadığını belirten ustalarımız; Dreamwall’un nefes alma özelliği sayesinde kabarcık oluşmadığını ve yırtılmazlık özelliği sayesinde de rahatça hareket edebildiklerini ifade ediyorlar.

Tutumluların Tercihi

%23 ısı yalıtımı ve %25 ses yalıtımı özelliğiyle göz dolduran Dreamwall, kaliteli ve uygun fiyatlarıyla tutumluların tercihi olmaya devam ediyor.

Annelerin Tercihi

Çocuklarının hayallerindeki kahramanları ve eğitici görselleri tercih eden anneler, Dreamwall’un sağlıklı oluşu, kanserojen madde içermemesi ve nefes almasının önemine dikkat çekiyor.