Dreamwall’un satış temsilcisi yada bayisi olabilir miyim?

Evet. Dreamwall Türkiyede ve tüm dünya genelinde satış temsilciliği ve bayilik vermeye devam etmektedir.yüksek yatırım ve stok maliyetinin olmaması girişimcileri memnun ederken size bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilmenizi isteriz.sizde gelişen dünyada hakettiğiniz kazançları elde etmek için bizimle iletişime geçin.

Dreamwall bayilik şartlarınız neler?

Dreamwall sizlere iki çeşit çözüm ortaklığı sunmaktadır;

a)Satış temsilciliği modeli,bu sistemde herhengi bir taahhüt vermeksizin sadece kataloglarımızı alarak herhangi bir stok yada yatırım maliyetiniz olmadan diğer satış temsilcileriyle birlikte sizde ürünümüzü satmaya başlayabilirsiniz.Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçin.

b)Bayilik(distribütörlük) modeli; bu sistemde bayilik istediğiniz ülke,şehir yada ilçeyi bize bildiriyorsunuz,ekibimiz istediğiniz yerle alakalı ön çalışma yapıyor ve size asgari satış kotası veriliyor.Bu çalışmadan sonra gerekli ödemeler alınıyor, anlaşmalar imzalanıyor ve bayilik yapılan bölgede sizin haricinizde hiçbir firma satış yapamıyor. Ayrıntılı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin

Projelere özel yükseklik ve genişlikte tek parça halinde üretim yapabiliyor musunuz?

Evet,  duvar ölçüsüne göre tek parça halinde  üretim yapabiliyoruz.

Toptan ürün almamız mümkün mü?

Müteahhitler,mimarlar ve iç dekorasyon firmalarının projelerine özel toptan ürün üretmekte ve cazip fiyatlarla satışa sunmaktayız.

Dreamwall’u internet üzerinden satmak istiyorum mümkün mü?

Evet mümkün. Dreamwall’un kendi e-ticaret sitesi mevcuttur ancak sizde kendi sitenizden satış yapabilirsiniz.

Ben mimarım, kendi çizimlerimin duvar kumaşı olarak üretimesini istiyorum mümkün mü?

Evet kendi çizdiğiniz tasarımları yada fotoğrafları istediğiniz ölçülerde üretiyoruz.

Mağaza satışınız var mı?ürünü nasıl temin edebiliriz?

Türkiye ve Dünya genelinde birçok satış temsilcimiz vardır. Bu satış temsilcilerimizden ürünü temin edebilir ya da direkt olarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Sizdeki standart Rulo duvar kumaşlarının eni 0,70 mt. boyu 10,5 mt. peki büyük  projelerde rulo duvar kumaşları istediğimiz ölçülerde üretilebiliyor mu?

Evet projelerinize özel Rulo üretimimiz mevcuttur.Örnek olarak en 1,5 mt. ve uzunluk 20 mt. gibi özel ölçüler üretebiliyoruz, böylelikle daha az fire ve maksimum fayda elde ediyorsunuz.

You can call us

Our customer representatives are just a phone call away (224) 361-55-56

Our Communication Options